مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: با بهره‌برداری از هشت حلقه چاه جدید160 لیتر در ثانیه به حجم تامین آب شهرها و روستاهای زیر پوشش افزوده شد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
[ تعداد بازدید : ۳۷ ]
روابط عمومی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران گفت: حفر و تجهیز دو حلقه چاه جدید به‌زودی آغاز خواهد شد تا بخشی از کمبودهای منابع آبی حسن‌آباد فشافویه در شهرستان ری برطرف شود.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
روابط عمومی
با بهره‌برداری از چهار حلقه چاه جدید در شهرستان قرچک میزان تولید آب این شهرستان 100 لیتر بر ثانیه افزایش می‌یابد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۳۳
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
روابط عمومی
مدیر امور ناحیه 2 آبفای منطقه یک شهر تهران از برخورداری حدود 2000 نفر از ساکنان شهرک قائم در شمال شرق تهران با اجرای عملیات بازسازی 2300 متر شبکه خبر داد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
روابط عمومی
با هدف بهبود و ارتقای کیفیت آب شرب شهرستان شهریار، مخازن ذخیره آب این شهرستان با مجموع ظرفیت حدود 33 هزار مترمکعب شست‌وشو شد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
روابط عمومی
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از اول خرداد ‌ماه به تمامی مشترکان پرمصرف و بدمصرف اخطار ارسال خواهد شد و در صورت تداوم، محدودیت مصرف را اعمال خواهیم کرد.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
[ تعداد بازدید : ۱۰۳ ]
روابط عمومی
مدیر امور آبفای نسیم‌شهر گفت: از دی‌ماه سال گذشته تاکنون 14 عملیات اجرایی ارتباط‌دهی خطوط آب‌رسانی و 3400 متر لوله‌گذاری در نسیم‌شهر بهارستان انجام شد.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
روابط عمومی
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از شناسایی 655 رشته انشعاب غیرمجاز آب در سال 99 در محدوده شهرهای زیر پوشش این شرکت خبر داد .
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
[ تعداد بازدید : ۵۷ ]
روابط عمومی
مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران در نشست مشترک با فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و مجری طرح‌های آب‌رسانی روستایی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: از زمان تحویل‌گیری روستاهای شهرستان پاکدشت نقاط ضعف و چالش‌های موجود برای آب‌رسانی روستایی شناسایی و پایش شد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برطرف‌کردن آن و ارتقای کیفی و کمی خدمات آب‌رسانی در دستور کار قرار گرفت.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۴۸
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
روابط عمومی
معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران گفت: از ابتدای سال جاری آبی (مهرماه 99) تاکنون 41 حلقه چاه آب نیمه‌فعال در محدوده زیر پوشش این شرکت بهسازی و راه‌اندازی شد.
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
روابط عمومی
نوع اخبار

بایگانی اخبار در سال 1400

بایگانی اخبار در سال 1399

بایگانی اخبار در سال 1398

بایگانی اخبار در سال 1397

بایگانی اخبار در سال 1396

بایگانی اخبار در سال 1395

بایگانی اخبار در سال 1394

بایگانی اخبار در سال 1393

بایگانی اخبار در سال 1392

بایگانی اخبار در سال 1391

بایگانی اخبار در سال 1390

بایگانی اخبار در سال 1389

بایگانی اخبار در سال 1388

بایگانی اخبار در سال 1387