کد خبر : ۳۲,۹۶۰
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۲۸
در آبفای منطقه 5 شهر تهران

مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه آب به 72 دقیقه کاهش یافت

مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه آب به 72 دقیقه کاهش یافت
مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه آب در آبفای منطقه 5 شهر تهران به 72 دقیقه کاهش یافت.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب منطقه 5 شهر تهران گفت: سال گذشته مدت زمان رسیدگی به حوادث شبکه آب به 72 دقیقه و زمان رسیدگی به حوادث انشعاب آب به 49 دقیقه کاهش یافت.

رضا شعبانی با اشاره به کاهش 24 درصدی حوادث انشعاب آب این شرکت در سال گذشته گفت: حوادث شبکه محدوده زیر پوشش این شرکت در سال گذشته کاهش 59 درصدی داشته است.

او  تعویض 352 دستگاه شیر فرسوده، نصب 398 دستگاه شیر جدید، شست‌وشوی 855 کیلومتر از نقاط کور شبکه با هدف کاهش کدورت و استانداردسازی 147 رشته از انشعابات فرسوده را از جمله عوامل موثر در کاهش تعداد حوادث این منطقه برشمرد.

معاون بهره‌برداری آبفای منطقه 5 شهر تهران با اشاره به ضرورت حفظ و پایش تاسیسات فاضلاب شهری و کنترل حوادث شبکه و تاسیسات فاضلاب افزود: سال گذشته 558 کیلومتر معادل 90 درصد کل شبکه فاضلاب زیر پوشش این شرکت شست‌وشو ولایروبی شد.

او افزود: ویدئومتری 70 کیلومتر از شبکه فاضلاب، بازرسی 19 هزار و 780 منهول آدم‌رو، هم‌سطح‌سازی 223 دریچه منهول و نوسازی 357 رشته انشعاب از دیگر اقدامات شاخص این شرکت در بخش بهره‌برداری از شبکه فاضلاب شهری در سال گذشته است.

معاون بهره‌برداری آبفای منطقه 5 شهر تهران، تعویض 11 دستگاه  کنتور فرسوده ورودی به شبکه توزیع، نصب شش دستگاه کنتور التراسونیک، پیمایش و نشت‌یابی 713 کیلومتر از شبکه توزیع و انجام مدیریت فشار و اعمال الگوی مناسب فشار از طریق کنترل‌گرهای نصب شده روی فشارشکن‌ها را از جمله اقدامات شاخص این شرکت در حوزه مدیریت مصرف آب و کاهش آب بدون درآمد برشمرد.    

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۴۰۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید