کد خبر : ۳۲,۸۰۸
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۵۰
معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک تهران خبر داد

شناسایی و تبدیل ۳۰۵ انشعاب آب غیرمجاز

شناسایی و تبدیل ۳۰۵ انشعاب آب غیرمجاز
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از شناسایی و تبدیل ۳۰۵ انشعاب آب غیرمجاز به مجاز توسط این شرکت در سال گذشته خبر داد.

غلامرضا محتسبی با اشاره به ردیابی و شناسایی مصارف غیرمجاز در منطقه یک آبفای شهر تهران، تصریح کرد: در سال گذشته ۳۰۵ انشعاب غیرمجاز شناسایی و با تبدیل آن‌ها به انشعاب مجاز، ضمن کاهش هدررفت و جلوگیری از خسارت به شبکه بیش از ۴۵ میلیارد ریال عاید شرکت شده است.

او شمار انشعاب‌های فعال آب در منطقه یک آبفای شهر تهران را ۱۲۲ هزار رشته و انشعاب‌های فعال فاضلاب را ۸۷ هزار و ۴۱۸ رشته اعلام کرد و گفت: ۱۹ هزار و ۷۵۷ رشته انشعاب فاضلاب نیز پیش‌فروش شده است که پس از اجرای شبکه اصلی، قابل نصب خواهند بود.

محتسبی با بیان این‌که در سال گذشته نزدیک به 5000 دستگاه کنتور خراب و از کار افتاده در منطقه یک آبفای شهر تهران تعویض شده است، تعداد کنتورهای خراب موجود را حداکثر ۱۸۴۹ دستگاه عنوان کرد و گفت: این تعداد در حد استانداردهای صنعت آب و فاضلاب است.

به گفته‌ معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک شهر تهران، تعویض کنتورهای خراب و از کار افتاده باعث می‌شود نه حقی از مشترکان و نه حقی از شرکت به عنوان حافظ بیت‌المال ضایع شود، ضمن این‌‌که هیچ وجهی بابت تعویض کنتورهای خراب از مشترکان دریافت نمی‌شود.  

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۸۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید