کد خبر : ۳۲,۷۹۶
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۱۶

کاهش حوادث و ارتقای کیفیت آب شرب منطقه22

کاهش حوادث و ارتقای کیفیت آب شرب منطقه22
مدیر ناحیه 4 آبفای منطقه 3 شهر تهران از رفع مشکل اتصال 9 نقطه از شبکه توزیع آب با هدف رفع نقاط کور و کاهش تعداد حوادث در سال 99 خبر داد.

حمید عظیمی گفت: به‌منظور کاهش قابل توجه حوادث شبکه توزیع و ارتقای کیفیت آب شرب، پنج دستگاه شیر فشارشکن و پنج دستگاه سولار در نقاط مختلف محدوده شهرک راه‌آهن نصب شد و پس از اجرای عملیات اتصال خط 300 به 600 میلی‌متری شبکه بلوار کوهک و جنوب بزرگ‌راه حکیم، چاه‌های شب بو، پارسیان و کوثر از مدار خارج شدند.

عظیمی گفت: برای کاهش­ حوادث محدوده منطقه22 اقداماتی از جمله لوله‌گذاری و اتصال به خط 250 میلی‌متر در محدوده بلوار گل‌ها و برخی خیابان‌های فرعی آن، اتصال خط 250 شهرک دانشگاه شریف به خط 500 مخزن شهید حسینی و خارج ساختن مخزن شریف از مدار و اتصال خط شهرک شریف به شبکه سراسری الهیه غرب انجام شده است.

او هم‌چنین اتصال و رینگ خیابان بنفشه 14 بلوار گل‌ها از مخزن پاکوتاه را به‌منظور رفع کمبود فشار کوچه‌های آن محدوده و حل مشکل مرتفع بودن و امکان استفاده از اختلاف ارتفاع مخزن 17هزار مترمکعبی را از دیگر اقدامات انجام‌گرفته برای بهبود رفتار شبکه توزیع آب منطقه22 در روزهای پایانی سال 99 ذکر کرد.

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۷۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید