کد خبر : ۳۲,۶۹۱
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۱۳
توسط آبفای منطقه 6 تهران

خط لوله آسیب‌دیده بزرگ‌راه شهید تندگویان ترمیم شد

خط لوله آسیب‌دیده بزرگ‌راه شهید تندگویان ترمیم شد
شکستگی خط لوله 100 میلی‌متری واقع در بزرگ‌راه شهید تندگویان توسط گروه امداد آبفای منطقه 6 شهر تهران ترمیم شد.

مدیر ناحیه نازی‌آباد آبفای منطقه 6 تهران با اعلام این خبر گفت: به دنبال اعلام حادثه نشت آب در مسیر جنوب به شمال بزرگ‌راه تندگویان، گروه عملیاتی بهره برداری ناحیه به محل حادثه اعزام و پس از انجام مانور خطوط و نشت‌یابی، مشخص شد که خط لوله آب‌رسانی 100 میلی‌متری واقع در خط میانی این بزرگ‌راه دچار شکستگی شده است.  

محمدکاظم عقا با بیان این‌که این خط لوله آب شرب بخشی از محله میعاد جنوبی خانی‌آباد را تامین می‌کند، افزود: با توجه به امکان فرونشست محل نشت آب و بروز خسارت جانی و مالی، با هماهنگی و همراهی  پلیس راهور،  شهرداری و شرکت گاز منطقه19 ، مقدمات کار در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم شد و با انجام عملیات حفاری و تعمیر محل شکستگی، نشتی آب این خط لوله در کمتر از 3 ساعت برطرف شد.  

او با قدردانی از تلاش‌های گروه امداد در اجرای این عملیات خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی مناسب و واکنش سریع در رفع شکستگی این خط لوله علاوه بر جلوگیری از هدررفت حجم زیادی از آب، از بروز حوادث جانی و مالی ناشی از فرونشست زمین جلوگیری کرد.  

ناحیه نازی‌آباد آبفای منطقه 6 تهران، محدوده منطقه 16 و بخشی از منطقه19 تهران با جمعیتی حدود 318 هزار نفر را زیر  پوشش قرار داده است.

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۱۰۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید