کد خبر : ۳۲,۶۸۲
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴
در آبفای منطقه 3 انجام شد

دو شیرخط 150 و 300 میلی متری احیا و مرئی‌سازی شد

دو شیرخط 150 و 300 میلی متری احیا و مرئی‌سازی شد
دو دستگاه شیرخط مفقودی آب‌رسانی به قطرهای ٣٠٠ و١٥٠ میلی‌متر توسط امدادگران بهره‌برداری ناحیه سردار جنگل آبفای منطقه 3 شهر تهران احیا و مرئی شد.

مدیر بهره‌برداری ناحیه سردار جنگل با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی‌های گسترده با استفاده از دستگاه‌های مسیر یابی و حفاری  و سونداژ در پنج نقطه بزرگ‌راه آبشناسان، دو دستگاه شیرخط 300 و 150 میلی‌متری مفقودی آب‌رسانی شناسایی و پس از احیا در مدار بهره‌برداری قرار گرفتند.

علی داداشی با اشاره به اهمیت احیا و مرئی‌سازی شیرخط 300 میلی‌متری آبشناسان گفت: تا قبل از مرئی‌سازی این شیرخط درصورت بروز حادثه احتمالی، محدوده بال غربی مخزن شماره 80 با 6365 اشتراک دچار قطع آب می‌شدند اما اکنون در مواردی که نیاز به انجام عملیات باشد تعداد 485 اشتراک با افت فشار و یا قطع آب مواجه می‌شوند.

داداشی با بیان این‌که یک‌دستگاه شیرخط 150 میلی‌متری نیز در خیابان مبعث بزرگ‌راه آبشناسان منشعب از خط لوله 700 میلی‌متری خیابان گلزار و بوستان پنجم شرقی احیا و مرئی شده است، افزود: هیچ‌یک از این دو شیرخط در نقشه‌های GIS موجود نبود که ضمن اصلاح نقشه، اطلاعات آن‌ها در سامانه GIS نیز ثبت شد.

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۱۱۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید