کد خبر : ۳۲,۳۷۹
۲۵ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸

تداوم آب‌رسانی به روستاهای استان تهران/ نصب و تعویض 9 شیرخط آب‌رسانی در روستای ده‌نو باقرشهر

تداوم آب‌رسانی به روستاهای استان تهران/ نصب و تعویض 9 شیرخط آب‌رسانی در روستای ده‌نو باقرشهر
مدیر امور آبفای باقرشهر از نصب و بهره‌برداری 9 دستگاه شیرخط آب‌رسانی و یک دستگاه شیر برقی در مخزن هوایی آب روستای ده‌نو باقرشهر خبر داد.

مسلم سلطانیان با اعلام این خبر گفت: روستای ده‌نو با جمعیتی بیش از 1200 نفر از روستاهای باقرشهر در بخش کهریزک شهرستان ری است که با یکپارچه‌سازی خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب در اسفندماه سال گذشته، به همراه 9 روستای دیگر زیر پوشش خدمات‌رسانی امور آب و فاضلاب باقرشهر قرار گرفته و از همان موقع توسعه زیرساخت‌ها و ارتقای کمی و کیفی آب این روستاها در دستور کار شرکت آبفای منطقه6 تهران قرار گرفته است.

سلطانیان ادامه داد: در همین چارچوب، در چند روز گذشته به همت گروه امداد و بهره‌برداری امور آب باقرشهر شش دستگاه شیرخط ۱۰۰ میلی‌متری به همراه سه دستگاه شیر یک‌طرفه در شبکه توزیع آب روستای ده‌نو نصب و تعویض شد و یک شیر فلوتر برقی(سوییچ شناور) نیز در مخزن هوایی آب این روستا نصب و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

او کنترل دبی ورودی و خروجی آب روستا، جلوگیری از هدررفت شبانه‌روزی آب، حفظ تعادل و کنترل فشار در شبکه توزیع را از اهداف مهم اجرای این پروژه دانست.

سلطانیان افزود: بازسازی بخشی از شبکه آب روستایی به طول 70 متر به همراه نصب و تعویض 25 شیرخط 100 میلی‌متری، ساخت، تجهیز و بهره‌برداری چهار ایستگاه تزریق آب ژاول به‌منظور ارتقای کیفی و بهداشتی آب روستاها و نصب هشت شیر هوای سرچاهی از جمله سایر اقدامات و فعالیت‌ها در جهت خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به روستاهای زیر پوشش بوده است.       

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۲۰۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید