کد خبر : ۳۲,۱۲۷
۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱
با ساخت زیرگذر بزرگ‌راه شهید بروجردی

200 متر خط لوله آب‌رسانی در منطقه 18 شهرداری تهران جابجا شد

200 متر خط لوله آب‌رسانی در منطقه 18 شهرداری تهران جابجا شد
مدیر امور نظارت بر اجرای طرح‌ها و عملیات اضطراری شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران گفت: با ساخت زیرگذر بزرگ‌راه شهید بروجردی توسط شهرداری منطقه 18 تهران، 200 متر خط لوله آب‌رسانی در اقطار 1000 و 900 میلی‌متر معارض با تقاطع شهید بروجردی و الغدیر جابجا شد.

هادی فهیمی افزود: این خطوط آب‌رسانی به‌عنوان کلکتور وظیفه انتقال آب از چاه‌های منطقه 17 شهریور به مخازن 73 یافت‌آباد و 15 مهرآباد و تقویت فشار شبکه منطقه یافت‌آباد را با ظرفیت اسمی انتقال 4000 مترمکعب در ساعت برعهده داشته است.

فهیمی گفت: هم‌اکنون به طور متوسط 2500 مترمکعب آب از این خطوط منتقل می‌شود و پس از اتصال کامل و بهره‌برداری از خطوط جدید، لوله‌های قدیمی از مدار خارج خواهند شد.

فهیمی ضمن اشاره به نصب شیرهای هواکش و انجام واشوت خطوط در این پروژه افزود: با ساخت اتاقچه و حوضچه تخلیه توسط شهرداری، تا پایان آذرماه اتصال آبدار انجام خواهد شد.

به گفته فهیمی در چارچوب رعایت دستورالعمل‌ها و الزامات فنی و با توجه به حفظ حریم دیگر خطوط انتقال و وجود موانعی از قبیل لوله‌های انتقال گاز و... کل حفاری مسیر توسط پیمانکاران شهرداری به‌صورت دستی انجام گرفت.  

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۹۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید