کد خبر : ۳۲,۰۵۷
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۲۰
مدیرعامل آبفای استان تهران در آیین معرفی معاون منابع انسانی:

امکان رشد و تعالی همکاران باید فراهم شود

امکان رشد و تعالی همکاران باید فراهم شود
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در آیین تجلیل و معارفه معاون منابع انسانی و تحقیقات این شرکت گفت: حوزه منابع انسانی باید به گونه‌ای عمل کند که ضمن ارتقای رضایت‌مندی همکاران، امکان رشد و تعالی آنان را در ساختار سازمانی فراهم کند.

در این نشست، با حکم محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران احمد هجران‌فر به عنوان معاون جدید منابع انسانی و تحقیقات معرفی شد و ابراهیم یزدی‌یان که تا پیش از این مسئولیت این معاونت را بر عهده داشت به عنوان مدیرعامل شرکت آبفای منطقه 2 تهران منصوب شد.

بختیاری در این نشست با اشاره به اقدامات درخور توجه معاونت منابع انسانی و تحقیقات در طول یک سال گذشته خاطرنشان کرد: نهایی‌سازی فرایند یکپارچگی آبفای شهری و روستایی با کم‌ترین تنش و مشکل و سامان‌دهی وضعیت نیروی انسانی شرکت از مهم‌ترین اقدامات این معاونت بود که به حمدالله این موضوعات به بهترین نحو ممکن به انجام رسید.

او افزود: هر رخداد مثبتی در ساختار شرکت تنها از رهگذر نیروی انسانی متخصص و توان‌مند رقم می‌خورد و توجه به بالندگی و ارتقای تعلق خاطر سازمانی همکاران از جمله مهم‌ترین عوامل رسیدن به یک ساختار سازمانی کارامد است.

مدیرعامل آبفای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با تجلیل از کارنامه ابراهیم یزدی‌یان او را مدیری متخصص، توان‌مند و با درک سازمانی بالا خواند که عملکرد او در حوزه‌های مختلف معاونت برنامه‌ریزی الگوی مناسبی برای آینده این معاونت خواهد بود.

بختیاری هم‌چنین با بیان این‌که آقای هجران‌فر از جمله مدیران سالم، فکور و با سعه صدر است گفت: انتظار می‌رود با حضور ایشان، شاهد پویایی هر چه بیش‌تر حوزه منابع انسانی باشیم.

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۷۲۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید