کد خبر : ۳۱,۷۶۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴

رفع مشکل افت فشار شهرک‌های بهشت و احمدیه حسن‌آباد

رفع مشکل افت فشار شهرک‌های بهشت و احمدیه حسن‌آباد
به منظور رفع مشکل افت فشار شهرک بهشت و احمدیه حسن‌آباد، 2500 متر از شبکه توزیع آب این شهر نوسازی شد و توسعه شد.

مدیر امور آب و فاضلاب حسن‌آباد آبفای منطقه6 تهران با اعلام این خبر گفت: شهرک‌های بهشت و احمدیه شهر حسن‌آباد با 1200 مشترک و جمعیتی افزون بر 5000 هزار نفر در طول سال با افت فشار آب مواجه بودند و ساکنان و مشترکان این دو شهرک همواره به دنبال برطرف شدن این مشکل بودند.

عباس زنگویی افزود: به منظور رفع مشکل افت فشار این دو شهرک، با ارایه طرحی از سوی حوزه مهندسی و توسعه شرکت،  توسعه و نوسازی 2500 متر از شبکه توزیع شهر حسن آباد در دستور کار قرار گرفت و بخش نخست این طرح توسعه به طول 750 متر، با حفاری و لوله‌گذاری خط 150 میلی‌متری خیابان‌های مصلی و امام علی(ع) عملیاتی شد.

او ادامه داد: در فاز بعدی این طرح، عملیات لوله‌گذاری خیابان امام حسین(ع) به طول ۱۵۰۰ متر انجام خواهد شد و در بخش پایانی نیز 250 متر از خیابان امام سجاد(ع) اصلاح و نوسازی خواهد شد.

زنگویی با اشاره به صرفه‌جویی 12میلیارد و 500 میلیون ریالی اجرای این طرح در پی اجرای این عملیات به همت و تلاش امداد و بهره برداری امور آب و فاضلاب حسن آباد افزود: در صورت اجرای این طرح توسط پیمانکار، هزینه ای نزدیک به 17 میلیارد و 500 میلیون ریال به شرکت تحمیل می شد که با اجرای کار توسط گروه امداد و بهره برداری شرکت، هزینه اجرای آن  به 5 میلیارد ریال معادل 500 میلیون تومان کاهش یافته است.

او زمان پایان اجرای این طرح عمرانی را نیمه مهرماه آینده اعلام کرد و خاطرنشان کرد: با اجرای کامل این طرح توسعه و بازسازی شبکه، مشکل افت فشار شهرک بهشت و شهرک احمدیه حسن‌آباد به‌طور کامل بر طرف می‌شود و رضایت‌مندی شهروندان فراهم خواهد شد.

بخش فشافویه به مرکزیت شهر حسن آباد با 81 هزار جمعیت شهری و روستایی، در 30 کیلومتری جنوب شهرستان ری در مسیر جاده قدیم تهران – قم واقع است و امور آب و فاضلاب این شهر به 12 هزار و 500 مشترک آب خدمات رسانی می کند.    

 

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۱,۴۷۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید