کد خبر : ۳۱,۷۵۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷
تا دو ماه آینده انجام می‌شود

نصب بیش از 89 هزار رشته انشعاب فاضلاب در ناحیه مرکزی

نصب بیش از 89 هزار رشته انشعاب فاضلاب در ناحیه مرکزی
با رفع انفصال شبکه فاضلاب ناحیه مرکزی تهران و بهره‌برداری از شبکه و خطوط اصلی آن تا دو ماه آینده امکان نصب 89 هزار و 324 رشته انشعاب فاضلاب در محدوده مرکزی شهر تهران فراهم خواهد شد.

این خبر را مسعودرضا ثامنی معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران در حاشیه بازدید مدیرعامل آبفای استان تهران از عملیات اجرایی رفع انفصال شبکه فاضلاب ناحیه مرکزی تهران اعلام کرد و افزود: انفصال چهارراه سیروس به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین انفصال ناحیه مرکزی تهران در تقاطع خیابان شهید مصطفی خمینی با خیابان ۱۵ خرداد واقع شده است.

ثامنی در تشریح این پروژه گفت: قطر این نقطه انفصال از شمال ۱۴۰۰ میلی‌متر، از جنوب وخروجی چهارراه سیروس ۱۶۰۰ میلی‌متر، از شرق ۶۰۰ میلی‌متر واز غرب ۱۲۰۰ میلی‌متر است و در وسط چهارراه یک منهول بزرگ ۱۲ متری با اختلاف ارتفاع ۹ متر درحال ساخت است.

او افزود: با رفع انفصال این نقطه امکان بهره‌برداری از ۴۷۹ کیلومتر شبکه فاضلاب ناحیه مرکزی از شمال تپه عباس‌آباد، از شرق خیابان شریعتی، از غرب محدوده خیابان ولیعصر و از جنوب خیابان مولوی امکان‌پذیر خواهد شد.

ناحیه مرکزی تهران با بیش از ۳۰۰۰ هکتار مساحت شامل مناطق ۶،۷،۱۲ و بخشی از مناطق ۳ و ۱۱ کانون اقتصادی اجتماعی شهر تهران است.

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۱,۳۷۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید