کد خبر : ۳۱,۶۲۸
۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲

کمبود آب شش روستای بخش فشافویه برطرف شد

کمبود آب شش روستای بخش فشافویه برطرف شد
با افزوده‌شدن یک حلقه چاه به منابع تامین آب و سه‌راه‌گیری از خط 315 میلی‌متری حسن‌آباد، کمبود آب شش روستای بخش فشافویه برطرف شد.

مدیر امور آبفای حسن‌آباد با اعلام این خبر گفت: به منظور افزایش ظرفیت تامین آب شبکه توزیع و رفع مشکل کمبود آب شش روستای کُلین، خانلق، زیوان، ابراهیم‌آباد، آراد و کنارگرد در بخش فشافویه، عملیات سه‌راه‌گیری از خط 315 میلی‌متری شهر حسن‌آباد به خط انتقالی 200 میلی‌متری روستایی انجام شد.

عباس زنگویی با بیان این‌که این شش روستا از نظر منابع آب آشامیدنی با محدودیت‌های شدید مواجه بودند افزود: برای پاسخ‌گویی به نیاز های آب مشترکان روستایی این روستاها در مناطق کم‌برخوردار جنوب تهران، هفته گذشته نیز یک حلقه چاه با دبی 15 لیتر در ثانیه به منابع تامین آب مورد نیاز این شش روستا افزوده شد تا مشکل کمبود آب این روستاها در کوتاه مدت برطرف شود.

زنگویی با اشاره به تلاش مجموعه آب و فاضلاب منطقه6 تهران برای رفع کامل و بلندمدت مشکل کمبود آب این منطقه خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، به‌زودی مشکل کمبود آب بخش فشافویه و شهر حسن‌آباد با انشعاب‌گیری از سد ماملو و انتقال آب از تهران به طور کامل و برای همیشه برطرف خواهد شد.   

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۳۹۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید