کد خبر : ۳۱,۵۳۹
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۸
در نشست مشترک آبفای منطقه ۳ و بخشداری کن مطرح شد

لزوم تعامل و همکاری برای ارائه خدمات آب‌رسانی و جلب اعتماد عمومی

لزوم تعامل و همکاری برای ارائه خدمات آب‌رسانی و جلب اعتماد عمومی
در نشست مشترک آبفای منطقه 3 و بخشداری کن بر تعامل سازنده و موثر همراه با خدمات سازنده دو نهاد برای جلب اعتماد روستاییان تاکید شد.

محمدحسین زندی مدیر ناحیه ۳ آبفای منطقه 3 شهر تهران در این باره گفت: این شرکت از زمان تحویل‌گیری آبفای روستایی تمام تلاش خود را صرف ارائه خدمات مطلوب به اهالی کن و جلب اعتماد عمومی داشته است.

او گفت: خدمات‌رسانی در بخش روستا، تعامل سازنده و موثر بخشداری، دهیاری‌ها و سایر دستگاه‌های مسئول و خدمات‌رسان را می‌طلبد و این تعاملات موجب تسهیل و پیشبرد اهداف شرکت و در نهایت رضایت‌مندی روستاییان می‌شود.

در ادامه احمد صابری، بخشدار کن اجرای ۱۰۰۰ متر لوله‌گذاری در منطقه امامزاده داود به‌منظور آب‌رسانی مطلوب به این منطقه را ستود و افزود: اطلاع‌رسانی مناسب به روستاییان در خصوص اقدامات انجام‌شده موجب اعتمادسازی، تسهیل و تسریع در پیشبرد اهداف خرد و کلان شرکت آب و فاضلاب خواهد شد.

اختصاص ۱۰۰۰ متر زمین برای احداث مخزن ۵۰۰ مترمکعبی با هدف انتقال آب به پایین دست روستای سولقان، تجهیز حداقل یک چاه به ژنراتور به‌منظور جلوگیری از قطع آب هنگام قطع جریان برق و هم‌چنین برپایی  نشستی مستقل با هریک از دهیاری‌های هفت روستای تحویلی، از مهم‌ترین تصمیمات این نشست بود.

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۴۹۴

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید