کد خبر : ۳۱,۵۳۳
۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲

۴۵۰۰ متر از مناطق بدون شبکه آب روستای مرتضی‌گرد توسعه می‌یابد

۴۵۰۰ متر از مناطق بدون شبکه آب روستای مرتضی‌گرد توسعه می‌یابد
مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران در جریان بازدید از روند اجرایی طرح توسعه روستای مرتضی‌گرد گفت: با اجرای طرح توسعه و لوله‌گذاری به طول 4500 متر، نقاط بدون شبکه روستای 40هزار نفری مرتضی‌گرد به شبکه آب سراسری استان تهران متصل می‌شوند.

حسن حقیقی ادامه داد: بخشی از مناطق روستای مرتضی‌گرد به علت نبود زیرساخت‌های مناسب فاقد شبکه آب بود و به همین جهت بخش قابل توجهی از جمعیت این روستا مجبور بودند آب آشامیدنی خود را از طریق تانکرهای سیار تامین کنند.

او با اشاره به این‌که پس از تحویل‌گیری این روستا روند توسعه زیرساخت‌های آب و فاضلاب آن به‌سرعت در حال انجام است افزود: در همین زمینه توسعه شبکه آب روستای مرتضی‌گرد به طول 4500 متر با هدف زیر پوشش قراردادن مناطق بدون شبکه این روستا در دستور کار قرار گرفت و مراحل اجرایی آن در حال انجام است.

مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران اعتبار در نظر گرفته‌شده برای اجرای این طرح عمرانی را 40 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: با اجرای کامل این طرح توسعه و پایان یافتن عملیات اجرایی که به همت و تلاش ناحیه3 (خانی‌آباد) آبفای منطقه6 تهران در حال انجام است، جمعیتی در حدود 12هزار نفر از ساکنان این روستای پرجمعیت از نعمت آب سالم‌تر، باکیفیت‌تر و همیشه در دسترس برخوردار می‌شوند.

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۴۵۲

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید