کد خبر : ۳۱,۳۵۰
۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
از ابتدای امسال

825 رشته انشعاب غیرمجاز آب در غرب استان تهران شناسایی شد

825 رشته انشعاب غیرمجاز آب در غرب استان تهران شناسایی شد
سهراب فلاوند معاون درآمد و امور مشترکین آبفای غرب استان تهران از شناسایی 825 رشته انشعاب آب غیرمجاز از ابتدای امسال در محدوده زیر پوشش این شرکت خبر داد.

فلاوند با اعلام این خبر گفت: آبفای غرب استان تهران مسئولیت تامین آب شرب شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد را بر عهده دارد و متاسفانه با وجود اطلاع‌رسانی در خصوص لزوم مدیریت مصرف بهینه از سوی شهروندان هم‌چنان شاهد هستیم برخی افراد متخلف و سودجو مبادرت به بهره‌برداری غیرقانونی از تاسیسات توزیع آب می‌کنند.  

او افزود: وجود انشعاب‌های غیرمجاز موجب آسیب به شبکه توزیع، هدررفت آب و تضییع حقوق مشترکان قانونی خواهد شد و طبق قانون، جرم تلقی می‌شود.  

فلاوند در خصوص فعالیت‌های انجام‌شده از سوی عوامل اجرایی آبفا در مورد متخلفان گفت: از ابتدای امسال 825 رشته انشعاب آب غیرمجاز شناسایی و جمع‌آوری شده است که از این تعداد 609 رشته پس از اخذ جرایم مربوطه تبدیل به مجاز شده‌اند و برخورد با این گونه انشعاب‌ها به‌طور مستمر ادامه خواهد داشت.  

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای غرب استان تهران تصریح کرد: به ‌منظور محاسبه دقیق میزان مصرف آب شرب مشترکان از ابتدای امسال بیش از 1033 دستگاه کنتور خراب تعویض شده است و این روند ادامه دارد.  

او افزود: مشترکان در خصوص تعویض کنتور خراب هیچ‌گونه مبلغی نباید پرداخت کنند و این خدمت کاملاً رایگان است.  

فلاوند خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال در غرب استان تهران 724 رشته انشعاب جدید آب و 67 رشته انشعاب جدید فاضلاب نصب شده است.  

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۱۸۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید