کد خبر : ۳۱,۳۱۶
۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۹
مدیرعامل شرکت آبفای غرب استان تهران خبر داد

تدوین برنامه برای رفع مشکلات مناطق روستایی

تدوین برنامه برای رفع مشکلات مناطق روستایی
مدیرعامل شرکت آبفای غرب استان تهران با اشاره به فرایند ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب‌های شهری و روستایی گفت: وظیفه آب‌رسانی به 81 روستا در غرب استان تهران به این شرکت واگذار شده و به همین منظور برنامه‌های مختلفی تدوین شده است تا مشکلات مناطق روستایی در کم‌ترین زمان ممکن برطرف شود.

 

مهدی اکبریان یکی از معضلات غرب استان تهران در بخش آب را انشعاب‌های غیرمجاز دانست و افزود: برخی افراد سودجو با نصب انشعاب‌های غیرمجاز در باغ و ویلاهای خود موجب بروز کم‌آبی در روستاها می‌شوند که با دستور دادستان، ظرف مدت کوتاه انشعاب‌های غیرمجاز بسیاری در اقطار مختلف شناسایی و جمع‌آوری شده است و برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل داده شد.

او ادامه داد: از مردم به‌عنوان همیاران آب می‌خواهیم تا برای رفع مشکل انشعاب‌های‌ غیرمجاز، شرکت آبفای غرب را یاری کنند و هرگونه انشعاب غیرمجاز را از طریق سامانه ۱۲۲ اطلاع دهند.

مدیرعامل آبفای غرب استان تهران با اشاره به رفع مشکل خط لوله فاضلاب شهر ملارد و بهره‌برداری از آن تا پایان امسال خاطرنشان کرد: این پروژه با قطر لوله ۱۰۰۰ میلی‌متر و طول 1550 متر در حال انجام است که هم اکنون 800 متر آن اجرا شده است و با اتصال به تصفیه‌خانه فاضلاب شهر ملارد و بهره‌برداری از این خط 15000 اشتراک از مزایای دفع بهداشتی فاضلاب بهره‌مند خواهند شد.

 

 

 

 

تعداد بازدید : ۲۱۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید