کد خبر : ۳۱,۲۷۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷

مشکلات حوزه فاضلاب شهرستان ری بررسی شد

مشکلات حوزه فاضلاب شهرستان ری بررسی شد
حسن حقیقی مدیرعامل آبفای منطقه6 شهر تهران از اجرا و تکمیل بخشی از شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهرستان ری در آینده نزدیک خبر داد.

در نشست بررسی مشکلات حوزه فاضلاب شهرستان که با حضور مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران و عضو شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، مشکلات محله‌های فاقد شبکه فاضلاب شهرستان ری و به طور ویژه محله شهید بهشتی مورد بررسی قرار گرفت و پس از ارائه گزارش و تبادل نظر، اجرای طرح فاضلاب این محله در دستور کار شرکت آب و فاضلاب منطقه6 شهر تهران و شرکت فاضلاب تهران قرار گرفت.

حقیقی به تصمیمات اتخاذشده در این نشست اشاره کرد و گفت: در این نشست مقرر شد در سریع ترین زمان ممکن اسناد مناقصه خط جمع‌آوری  شبکه فاضلاب محله بهشتی تهیه و پس از انجام تشریفات قانونی و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی طرح از نیمه شهریور یا اوایل مهرماه امسال آغاز شود.

به گفته حقیقی منابع مالی مورد نیاز اجرای این طرح از محل اعتبارات شرکت فاضلاب تهران، درآمدهای خالص و مالیات بر ارزش افزوده شرکت آب و فاضلاب منطقه6 تامین خواهد شد.

شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ تهران 276 هزار مشترک آب شهری و روستایی و 184 هزار مشترک فاضلاب دارد و به جمعیتی بیش از دو میلیون نفر در مناطق 15، 16، 17، 19 و 20 شهرداری تهران و پنج شهر جنوب تهران شامل شهرهای باقرشهر، کهریزک، حسن‌آباد، قیام‌دشت و خاورشهر خدمت‌رسانی می‌کند.    

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۲۷۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید