کد خبر : ۳۱,۲۴۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷
مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران خبر داد

بهره‌برداری از شبکه فاضلاب در منطقه 10 شهرداری

بهره‌برداری از شبکه فاضلاب در منطقه 10 شهرداری
سید محمدحسینی بیوکی مدیر اجرایی شرکت فاضلاب تهران گفت: با توجه به رفع مهم‌ترین انفصال منطقه 10 شهرداری در خیابان قزوین، در حال حاضر بهره‌برداری از 11.4 کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا شده و شبکه‌های بالادست در تحویل به آبفای منطقه است.

سید محمدحسینی بیوکی با بیان این‌که یکی از اولویت‌های اجرایی شرکت فاضلاب تهران رفع نقاط انفصال و تکمیل شبکه های باقی‌مانده در سطح شهر تهران است، گفت: انفصال خیابان قزوین در منطقه 10 شهرداری از مهم‌ترین نقاط انفصال این منطقه است که در اواخر سال 98 رفع شد.

او افزود: با این رفع انفصال از 11.4 کیلومتر شبکه فاضلاب بالادست در محله‌های سلیمانی و باقی‌مانده هفت‌چنار در منطقه 10 به‌صورت بهره‌برداری می‌شود.

به گفته حسینی بیوکی این انفصال به طول 595 متر، در عمق متوسط 5.20 متر با قطر ۷۰۰ میلی‌متر و 19.9 متر در خیابان قزوین (حدفاصل خیابان شهید قاسم فرهنگ تا خیابان عرب) بود و عملیات اجرایی آن به علت بافت ریزشی خاک منطقه با سازه نگهبان و رعایت کامل نکات ایمنی و تمهیدات ویژه و به‌صورت کار در شب اجرا شد.

او با تاکید بر برنامه رفع انفصالات در سایر محدوده‌های جنوب غرب تهران گفت: علاوه بر رفع نقاط انفصال، اجرای حدود 31 کیلومتر شبکه با اولویت شبکه‌های قابل بهره‌برداری برای تامین دبی مورد نیاز تصفیه‌خانه فیروز بهرام از برنامه‌های اجرایی سال99 است.        

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۲۲۸

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید