کد خبر : ۳۱,۱۹۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷
در آبفای منطقه 4 در سال 98 انجام شد

27 کیلومتر نوسازی و توسعه شبکه توزیع آب و 10 کیلومتر توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب

27 کیلومتر نوسازی و توسعه شبکه توزیع آب و 10 کیلومتر توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران با اشاره به استقرار برخی مراکز اقتصادی و سیاسی در این منطقه و ضرورت اصلاح شبکه‌های توزیع و نقاط بحرانی و دارای ریسک بالای وقوع حوادث فرونشست در بافت فرسوده از اجرای 27 کیلومتر نوسازی و توسعه شبکه توزیع آب و بازسازی 2700 رشته انشعاب آب مشترکان در سال 98 در این منطقه خبر داد.

ناصر خلج کامرانی در تشریح اقدامات انجام‌‌شده در بخش فاضلاب گفت: در سال گذشته 10 کیلومتر توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در این منطقه اجرا و 7518 رشته انشعاب فاضلاب نصب شد.

او در خصوص ساخت مخازن اضطراری آب در این منطقه گفت: هماهنگی‌های لازم با شهرداری‌های مرتبط انجام شده تا پنج مخزن اضطراری آب در موقعیت‌های پارک شوش، پارک افسریه، پارک سرخه‌حصار، پارک دانشجو و پارک زیتون خاوران ساخته شود و هم اکنون این پروژه با بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران افزود: پروژه بازنگری مطالعات شبکه توزیع و مخازن زیر پوشش این شرکت با هدف برنامه‌ریزی و ارائه طرح برای بازسازی و توسعه شبکه توزیع آب آبفای منطقه 4 در دفتر مطالعات و بررسی­های فنی شرکت آب و فاضلاب استان تهران تصویب شده است.  

به گفته او مطالعات انجام ‌شده بر اساس نیاز آبی جمعیت منطقه در سال افق طرح (1420) است که با اجرای این طرح در سال‌های آینده، زمینه‌های ارتقای سطح خدمات‌رسانی به شهروندان و کاهش قابل توجه هدررفت آب شبکه توزیع آب با هدف جلوگیری از فرونشست زمین در محدوده بافت فرسوده شهر تهران محقق خواهد شد.  

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۲۴۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید