کد خبر : ۳۱,۱۰۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
​در آبفای منطقه یک شهر تهران انجام شد

اجرای 17 کیلومتر عملیات توسعه و اصلاح شبکه آب

اجرای 17 کیلومتر عملیات توسعه و اصلاح شبکه آب
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از اجرای 17 کیلومتر عملیات توسعه و بازسازی شبکه آب در این منطقه در سال گذشته خبر داد.

سعید الکائی با تشریح فعالیت‌های فنی و مهندسی این شرکت در بخش شبکه آب در سال 1398 گفت: در سال گذشته، برنامه مصوب شرکت آبفای منطقه یک شهر تهران در عملیات مربوط به توسعه شبکه آب، برابر با دو کیلومتر بود اما عملکرد تجمعی در این حوزه به 2379 متر رسید است که نشان از عملکرد 119 درصدی نسبت به برنامه داشته است.

او افزود: عملکرد سال گذشته شرکت در عملیات مربوط به توسعه شبکه آب در مقایسه با سال 1397 افزایشی بیش از دو برابر داشته است.

معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک شهر تهران هم‌چنین از اجرای بیش از 15.5 کیلومتر عملیات بازسازی شبکه آب در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: برنامه مصوب شرکت در این بخش برابر با 12 کیلومتر بود که حجم عملیات انجام‌شده نشان از عملکرد 130 درصدی در مقایسه با برنامه داشته و در مقایسه با عملکرد این عملیات در سال 1397 (3.5 کیلومتر)، افزایشی بیش از 4.5 برابر داشته است.

الکائی همچنین اصلاح 1100 رشته انشعاب آب را از دیگر برنامه‌های این معاونت در سال گذشته اعلام کرد و افزود: در سال گذشته، عملکرد تجمعی شرکت در عملیات مربوط به اصلاح انشعاب آب معادل 1735 رشته بود که نشان از عملکرد 157 درصدی در مقایسه با برنامه دارد.

به گفته معاون مهندسی و توسعه آبفای منطقه یک شهر تهران، عملکرد سال گذشته شرکت در عملیات مربوط به اصلاح انشعاب آب در مقایسه با سال 1397 (298 رشته)، افزایش شش‌برابری داشته است.

 

 

 

 

 

روابط عمومی
تعداد بازدید : ۳۷۹

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید