اخبار

مشکل نشست خیابان شهید غیبی شهرری به طور کامل برطرف شد

مشکل نشست خیابان شهید غیبی شهرری به طور کامل برطرف شد
مدیر امور مشترکین و بهره‌برداری ناحیه ۴ شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 شهر تهران گفت: با انجام عملیات لوله‌گذاری و بازسازی خط لوله ۳۰۰ میلی متری به طول ۱۲۰ متر، مشکل نشست خیابان شهید غیبی شهرری به طور کامل برطرف شد.

جواد رحمانی اظهار داشت: فرسودگی لوله شبکه توزیع آب در خیابان شهید غیبی شهرری سبب ایجاد نشست‌های پی‌در‌پی در بخش‌هایی از این خیابان شده بود.

او خاطرنشان کرد: این خط به علت مجاورت با کانال سرپوشیده فاضلاب و قرارگرفتن در معرض نشتی‌های این کانال و نیز نشتی فضای سبز بلوار، دچار فرسودگی و پوسیدگی شدید شده بود که این امر، نشست چندباره خیابان را در پی داشت.

رحمانی با اشاره به نیاز مبرم این خط به بازسازی و نوسازی ادامه داد: به علت همین شکستگی‌های متعدد و ایجاد مشکل در رفت و آمد مردم و نارضایتی آن‌ها، با انجام برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم در سطح شرکت و جلب همکاری شهرداری منطقه ۲۰ و نیز دریافت مجوزهای لازم، کل محدوده مورد نظر به طول ۱۲۰ متر بازسازی و مشکل نشست خیابان شهید غیبی به طور کامل برطرف شد.  

ناحیه ۴ آبفای منطقه ۶ تهران در منطقه ۲۰ شهرداری تهران تعداد ۵۵ هزار و ۵۰۰ مشترک آب و ۴۶ هزار مشترک فاضلاب را زیر پوشش خدمات‌رسانی دارد.      

 

 

۱۷ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۲۶۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید