اخبار

از ابتدای امسال در آبفای منطقه 6 شهر تهران:

8500 متر از شبکه توزیع آب جنوب تهران بازسازی شد

8500 متر از شبکه توزیع آب جنوب تهران بازسازی شد
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران گفت: 8500 کیلومتر شبکه توزیع آب با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون در جنوب پایتخت بازسازی شد.

فرشاد صبحی جلوگیری از هدررفت آب را یکی از برنامه‌های اصلی آبفای منطقه 6 عنوان کرد و افزود: سالانه باید ۱۰ تا 15 کیلومتر از خطوط انتقال آب شرب جنوب تهران بازسازی شود که از ابتدای امسال تاکنون با تمام محدودیت‌های مالی، بیش از نیمی از برنامه انجام شده است و از ابتدای سال تاکنون سه کیلومتر شبکه فاضلاب با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال انجام شده است.
صبحی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد مشترکان شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران به شبکه فاضلاب شهری متصل هستند، گفت: این شرکت سال ۱۳۷۶ برای نخستین بار شبکه فاضلاب را در محله ۱۳ آبان ایجاد کرد و تاکنون در این زمینه گام‌های موثری برداشته است.
او با بیان اینکه آبفای منطقه ۶ تهران بخش عمده جنوب تهران از جمله مناطق ۱۹، ۱۶، ۲۰ و ۱۵ شهرداری را زیر پوشش دارد، گفت: این شرکت با داشتن 1500 کیلومتر خط انتقال آب شرب، حدود 1080 کیلومتر شبکه فاضلاب و ارائه خدمات در دو حوزه شهری تهران و پنج شهر جنوبی استان تهران از بزرگ‌ترین شرکت‌های آبفای استان تهران محسوب می‌شود.
شرکت آب و فاضلاب منطقه ۶ تهران با دارا بودن ۲۵۰ هزار مشترک خانگی در حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مردم کلان‌شهر تهران و پنج شهر کهریزک، باقرشهر، حسن آباد فشافویه، قیامدشت و خاورشهر را زیر پوشش دارد.

۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۷۶۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید