اخبار

استاندار تهران:

آب آشامیدنی استان تهران دارای استاندارد بالایی است

آب آشامیدنی استان تهران دارای استاندارد بالایی است
استاندار تهران با اشاره به اقدامات خوب در خصوص پدافند غیرعامل از سوی شرکت آبفای استان تهران گفت: آب آشامیدنی استان تهران دارای استاندارد بالایی است.

انوشیروان محسنی بندپی در سومین نشست شورای پدافند غیرعامل استان تهران گفت: کسب رتبه ممتاز استانداری تهران در حوزه پدافند غیرعامل در کشور مایه خرسندی است و این ناشی از درک عمیق مدیران دستگاه‌ها از این مقوله است.

او با بیان اینکه پدافند غیرعامل دارای اهمیت فوق العاده‌ای است گفت: هرقدر بتوانیم اطلاع و آگاهی شهروندان را بالا ببریم به همان میزان میتوان مقاومت را در مقابل تهدیدات انتظار داشت.

محسنی بندپی در ادامه با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی اربعین و روز 13 آبان افزود: این حضور مقتدرانه را می‌توان یکی از مصادیق پدافند غیرعامل تلقی کرد و حضور پرمعنای مردم در راهپیمایی‌ها بیانگر قدرت معنایی کشور است.

استاندار تهران بیان داشت: نگاه به پدافند غیرعامل باید اثربخش و جامع‌نگر باشد و باید نهادینه شود همانطور که از بدو پیروزی انقلاب انواع و اقسام تهدیدات اعم از جنگ نرم و کلاسیک متوجه کشور بوده است و روز به روز ابعاد گوناگون پیدا کرده است و از این رو توجه به مقوله پدافند غیرعامل ضروری است.

او با تاکید بر اینکه امروز نیازمند فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در خصوص پدافند غیرعامل به شهروندان هستیم افزود: اگر نتوانیم به شهروندان آگاهی‌بخشی در خصوص پدافند غیرعامل داشته باشیم یقینا در رسیدن به پدافند غیرعامل مشکل خواهیم داشت چرا که مصون‌سازی تاسیسات در مقابل حملات نرم دشمنان یکی دیگر از مصادیق پدافند غیرعامل است.  

 

 

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۳۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۷۰۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید