اخبار

مسابقه ملی تخصصی شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار شد

مسابقه ملی تخصصی شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار شد
معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای استان تهران در آیین افتتاح مسابقه ملی تخصصی شرکت‌ آب و فاضلاب استان تهران گفت: برگزاری این مسابقه ملی گامی مهم و رو به جلو در پیشبرد اهداف این صنعت است.

محمدرضا کرمی‌نژاد ضمن اشاره به نوپا بودن شرکت‌های آب و فاضلاب گفت: از سال 1369 و با تصویب تشکیل این شرکت‌ها مدیریت آب شهرها به صورت یک‌پارچه و مستقل زیر نظر وزارت نیرو به شرکت‌های آب و فاضلاب سپرده شد و امروز این شرکت‌ها یک تشکیلات موفق و برند معتبری در کل کشور هستند.

کرمی‌نژاد گفت: این مسابقات بستری است مناسب برای رسیدن به اهداف شرکت و ما را به سمت استانداردسازی و قانون‌مندی، به‌کارگیری فناوری‌های نوین، شناسایی قابلیت‌های گروهای واکنش سریع، پرهیز از انجام کارها به صورت سلیقه‌ای، توسعه کار تیمی، یافتن استعدادهای ویژه، ارتقای وضعیت ایمنی کارگاه‌ها، آموزش‌های عملی جهت افزایش سرعت، دقت و کیفیت انجام کار و به‌کارگیری و معرفی تجهیزات نوین سوق می‌دهد.

او افزود: مطابق آمار، سالانه در تهران حدود 130 هزار مورد تعمیرات لوله در انشعابات و حدود 12 هزار مورد تعمیرات در شبکه اتفاق می‌افتد که نتیجه استفاده از لوازم بی‌کیفیت، نصب غیر استاندارد و ... است.

به گفته کرمی‌نژاد با برگزاری و استمرار این مسابقات صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه، زمان و تعمیرات خواهیم داشت.

کرمی‌نژاد یادآور شد: این مسابقات در پنج رشته کیفیت آب، انرژی، شبکه، نصب انشعاب آب و نصب انشعاب فاضلاب برگزار می‌شود.

گفتنی است این دوره از مسابقات در سه مرحله استانی، بلوکی (بر اساس تقسیم بندی جغرافیایی) و کشوری انجام خواهد شد که در مرحله اول مسابقات در سطح استانی برگزار شده و از هر استانی یک گروه از هر موضوع مسابقه برای برگزاری مسابقات در سطح بلوک معرفی خواهد شد. در مرحله دوم مسابقات براساس تقسیم بندی جغرافیایی (بلوک) بین شرکت‌های زیر مجموعه آن بلوک انجام شده و از هر بلوک یک گروه برگزیده در هر موضوع مسابقه برای مسابقات کشوری معرفی می‌شوند.

 

 

۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۹۶۰

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید