اخبار

مدیرعامل آبفای استان تهران:

باید شرکت را کم‌هزینه و کارآمد اداره کنیم

باید شرکت را کم‌هزینه و کارآمد اداره کنیم
محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران در جمع معاونان و مدیران آبفای منطقه 6 گفت: باید در مسائل اقتصادی با فکر و تدبیر عمل کنیم و شرکت را کم‌هزینه و کارآمد اداره کنیم.

محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران در جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 که با هدف بررسی عملکرد شرکت و ارزیابی مشکلات و دغدغه های مالی، اداری و سازمانی این مجموعه برگزار شد گفت: امروز همگی شاهد حملات و هجمه‌های مختلف نظامی، فرهنگی و اقتصادی از سوی دشمنان هستیم که سعی می کنند دستگاه‌ها و ارگا‌‌ن‌های مختلف نظام اسلامی را در نزد مردم تخریب کنند و ناکارآمد نشان دهند و ما مسئولیم که با کار موثر و عملکرد درست، وجهه شرکت را در نزد عموم مردم و مشترکان ارتقا دهیم و با خدمت‌رسانی شایسته، مردم را به اصل نظام امیدوارتر کنیم.  

محمدرضا بختیاری با بیان این‌که امروز تقابل با دشمن در عرصه فرهنگی و اقتصادی است، افزود: دشمنان امروز برای ضربه‌زدن به کشور راه های دیگری برگزیده‌اند و می‌دانند که از نظر نظامی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند؛  لذا ما باید در حوزه های مختلف به ویژه اقتصادی بسیار مراقب باشیم و در این زمینه با فکر و تدبیرعمل کنیم.  

او عمل به قانون و مقررات و خودداری از نقض قوانین را از جمله راهکارهای پیشبرد اهداف شرکت در این میدان سخت برشمرد و با تاکید بر لزوم برخورد با ناقضان قانون اظهار داشت: در مقابل همه این تهدیدات باید عمل به قانون را سرلوحه کارها قرار دهیم و در تمام لایه‌های شرکت تخصص و تعهد را حکم‌فرما کنیم و افراد صاحب تخصص و متعهد را در مسئولیت ها قرار دهیم.

مدیرعامل آبفای استان تهران همچنین با تاکید بر نقش آموزش در توسعه و پیشبرد اهداف شرکت خاطرنشان کرد: همه شرکت‌ها باید آموزش را مدنظر قرار دهند و اگر به دنبال توسعه و پیشرفت شرکت هستند به طور مستمر سطح آموزش و دانش کارکنان را ارتقا دهند.

 

 

 

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۴۱
تعداد بازدید : ۲,۰۸۳

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید