اخبار

فراخوان مشارکت در طرح نذر آب

فراخوان مشارکت در طرح نذر آب
​در آستانه رویداد بزرگ اربعین حسینی و راهپیمایی زائران اباعبدالله الحسین (ع) با توجه به مشکلات زیرساختی کشور عراق، کمبود تامین و دسترسی به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی یکی از موضوعاتی است که نگرانی از شیوع بیماری و انتقال آن به کشور را به همراه دارد و در نتیجه تامین آب با کیفیت مناسب یکی از بزرگ‌ترین نیاز‌ها و به‌تبع آن از بزرگ‌ترین خدمات مورد نیاز زائران محسوب می‌شود. به همین مناسبت، طرحی با عنوان «نذر آب» توسط جمعی از همکاران آبفای استان تهران تدوین شده است تا هر یک از همکاران بتوانند با اختصاص مبلغی (به ازای هر لیوان 6000ریال) در زمره خادمان زوار ابا عبدالله الحسن (ع) قرار گیرند.

در این طرح اقدامات اولیه برای خرید آب مورد نیاز و پایگاه متمرکز خدمات آبرسانی همکاران شرکت آب و فاضلاب استان تهران در موکب عمود 840 برپاست و این امکان نیز برای همکاران فراهم است تا با هماهنگی قبلی امکان حضورشان در این محل برای مشارکت و همراهی در بخش توزیع آب نیز فراهم شود.
در همین زمینه شماره حساب 0111400199005 و شماره کارت 8807 6482 9973 6037 بانک ملی شعبه ادارات شهرستان ورامین کد 2385 به نام آقایان حجت‌اله پارسا، عبدالله رحیمی و علی اصغر سیلسپور از همکاران پایگاه بسیج شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی به عنوان نمایندگان انجام این امر خداپسندانه آماده دریافت نذورات همکاران هستند.
هم‌چنین همکارانی که تمایل دارند در بخش توزیع آب مشارکت داشته باشند به منظور برنامه‌ریزی لازم از طریق شماره تلفن 09123474734 (سعید عرب شیراز) هماهنگ کنند و با هزینه شخصی و در زمان هماهنگ‌شده در موکب عمود 840 پایگاه خدمات توزیع آب همکاران شرکت آب و فاضلاب استان تهران حضور یابند.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸۰

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید.