اخبار

مدیرعامل آبفای استان تهران در بازدید از پروژه‌های آبفای منطقه 2 تاکید کرد:

نظارت موثر و مستمر بر عملکرد پیمانکاران

نظارت موثر و مستمر بر عملکرد پیمانکاران
محمدرضا بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران در بازدید از آبفای منطقه 2 شهر تهران گفت: آبفای استان تهران یکی از بازوهای مهم وزارت نیروست و نظارت موثر و مستمر بر عملکرد پیمانکاران امری ضروری به شمار می‌آید.

محمدرضا بختیاری در ادامه بر بهبود مداوم و اجرای اقدامات اصلاحی در حوزه پروژه‌های در دست اقدام تاکید کرد.

او با اشاره به استقرار نظام سلامت اداری و شفاف‌سازی در شرکت گفت: خط‌مشی شرکت آب و فاضلاب استان تهران بهبود خدمات آب‌رسانی به شهروندان و افزایش سطح رضایت مندی مشترکان است.

مدیرعامل آبفای استان تهران ضمن تاکید بر تقویت و استفاده از نیروهای جوان و با استعداد و پرهیز از انتخاب پیمانکاران سفارشی گفت: متولیان امر ملزم به ایجاد تسهیلات اشتغال فراگیر و تعریف پروژه‌های جدید و توجیه‌دار هستند که منجر به اشتغال مولد، رفع بیکاری جوانان و پیدایش هویت در آنان شود؛ چرا که غفلت از این امر آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی فراوانی را برای مردم به دنبال خواهد داشت.

بختیاری با بیان این که انتخاب پیمانکار و مشاور کارشناس در امور از دغدغه‌های جدی مسئولان است اضافه کرد: حق مسلم شهروندان است که از عملکرد شرکت آب و فاضلاب مطلع شوند و اعتماد شورای شهر در این راه به ما کمک شایان توجهی خواهد کرد.

در این نشست گزارش مفصلی درباره اصلاح و بازسازی شبکه توزیع و انشعاب‌های فرسوده، مناقصات اجرای مخازن، تلاش شبانه‌روزی تیم بهره‌برداری در جهت رفع افت فشار مناطق مجیدیه و نارمک، نرم‌افزار کنترل آنلاین کنترل کیفیت، نرم‌افزار تیمار جهت شست و شوی شبکه‌ها و ویدئومتری آن‌ها، مطالبات و دیون شرکت و لزوم آموزش شهروندان در خصوص  آشنایی با شبکه‌ فاضلاب به منظور کاهش حوادث ارائه شد.

در پایان، بختیاری از سالن ورزش و محوطه مخزن برای انجام امور ورزش بازدید کرد. 

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۰۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲,۰۵۵

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید