اخبار

بختیاری:

روابط‌عمومی عرصه‌ای خطیر و پرالتهاب است

روابط‌عمومی عرصه‌ای خطیر و پرالتهاب است
مدیرعامل آبفای استان تهران در آیین معارفه مدیران روابط‌عمومی و دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست و مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی این شرکت گفت:عرصه روابط‌عمومی به دلیل فعالیت و جایگاه ویژه‌اش عرصه خطیر و پرالتهابی است.

در احکام جداگانه‌ای از سوی محمدرضا بختیاری، محسن پارسا به‌عنوان مدیر روابط‌عمومی، جواد جودکی با حفظ سمت (مدیر دفتر بازرسی) به‌عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و فرزانه چاوش‌باشی به‌عنوان مدیر دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست شرکت منصوب شدند.

محمدرضا بختیاری افزود: امروز تبلیغات به شیوه گذشته دیگر اثرگذار نیست؛ چراکه ذائقه مردم عوض شده است و بسیاری از شیوه‌ها و موضوعاتی که تا چند سال پیش تبلیغات محسوب می‌شد، امروزه به ضدتبلیغ بدل شده است و انتظار داریم روابط‌عمومی فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه آب را به زیباترین شکل ممکن به انجام برساند.


آیین معارفه مدیران 9
آیین معارفه مدیران 7

بختیاری ادامه داد: عرصه هنر و روابط‌عمومی جزو عرصه‌هایی است که هر چند سال یک‌بار باید پوست‌اندازی کند و نیازمند جایگزینی شیوه‌های جدید است که امیدواریم مدیریت جدید روابط‌عمومی با بهره‌گیری از نیروی جوانی و خوش‌ذوقی که از ایشان سراغ داریم بتواند منشا تحولات مثبتی در روابط‌عمومی باشند.

او ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت‌های فرهنگی درون‌سازمانی گفت: بنا داریم کل امور فرهنگی و ورزشی درون‌سازمانی زیر پوشش موسسه فرهنگی ورزشی آبفا انجام گیرد و شرکت فقط نظارت کلی داشته باشد.

 

 

 

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۰۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۷۴۴

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید.