اخبار

محرمی‌راد سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه شرکت شد

محرمی‌راد سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه شرکت شد
کریم محرمی راد مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت منصوب شد.

محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت در آیین تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت گفت: حراست آبفای استان تهران به دلیل تعدد شرکت‌های زیرمجموعه و ماموریت ویژه آن، از حراست‌های بزرگ وزارت نیرو است.
محمدرضا بختیاری افزود: حراست به‌عنوان مجموعه‌ای که هم باید نگران سلامت محیط کار باشد و هم به رصد دائم مسائل و مشکلات بپردازد، از دفاتر مهم این شرکت قلمداد می‌شود.
در ادامه این نشست، کریم محرمی‌راد سرپرست جدید دفتر حراست و امور محرمانه گفت: در حوزه حراست، تودیع وجود ندارد چون بر این باوریم که تمامی کارکنان و مدیرانی که مراقب خود و بیت‌المال هستند، حراستی قلمداد می‌شوند.
محرمی‌راد گفت: اعتقاد داریم که هر فردی چنانچه دو ویژگی خاص علم و اخلاق را دارا باشد، به عنوان الگو شناخته می‌شود و نبود آن موجب فنای آن فرد می‌شود و در حوزه حراست این دو ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار است.
او ادامه داد: فعالیت در حوزه حراست آبفای استان تهران کار بسیار طاقت فرسایی است، امیدوارم با مدیریت بهتری بتوانیم حراست آن مجموعه را راهبری کنیم.
مهدی حسین‌پور مدیر پیشین حراست و امور محرمانه آبفای استان تهران گفت: در این مدت تلاش کردیم در برخورد با موارد پیش‌آمده کرامت انسانی را حفظ کنیم.
حسین‌پور افزود: از جمله فعالیت‌های شاخص این دفتر می‌توان به ارتقای امنیت و حفاظت از تاسیسات آبفای استان تهران، رسیدگی به نارضایتی‌های مردمی، برگزاری دوره‌های آموزشی هدف‌مند برای همکاران، استعلام مشاغل حساس، برخورد با اخاذی‌ها، ارتقای حوزه حفاظت فیزیکی، تدوین برنامه راهبردی حراست‌ها و کسب رتبه برتر در حوزه حفاظت اسناد اشاره کرد.


۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۸:۱۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۶۵۵

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید.