اخبار

احمدنسب:

مرکز مدیریت بحران نقطه اتکای وزارت نیروست

مرکز مدیریت بحران نقطه اتکای وزارت نیروست
با حکمی از سوی محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت، محمدرضا احمدنسب به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل آبفای استان تهران و مهدی حسین‌پور به عنوان مدیر مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران منصوب شدند.

محمدرضا احمدنسب مدیر پیشین مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای استان تهران در آیین تودیع و معارفه مدیر مرکز مدیریت بحران استان تهران گفت: این مرکز در حال حاضر به نقطه اتکای وزارت نیرو در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بدل شده است.
او افزود: به واسطه مرکز مدیریت بحران استان تهران مدیرعامل شرکت چندین مسئولیت خطیر را از جمله ریاست کارگروه شورای پدافند غیرعامل استان تهران و ریاست کارگروه شریان‌های حیاتی استان تهران را بر عهده گرفته است.
او در خصوص عملکرد مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت در دوران مسئولیت خود گفت: این مرکز توانسته است در چارچوب اقدامات پدافند غیرعامل، سه مخزن اضطراری آب را در شهر تهران از محل اعتبارات داخلی شرکت ایجاد کند و در تلاش است با ایجاد نقاط امن در شهر تهران مخازن اضطراری آب را به 374 مورد برساند.
احمدنسب اظهار داشت: استقرار دریچه قطع مخازن در شرایط اضطراری، تدوین سند راهبردی مدیریت بحران استان تهران با همکاری سایر سازمان‌ها و نیز مطالعات ارتباطات ایمن و پایدار با همکاری قرارگاه ثارالله از دیگر فعالیت‌های این مرکز بوده است.

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۷:۵۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۸۹

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید.