اخبار

مدیرعامل آبفای استان تهران:

12 شبانه‌روز به زائران اربعین خدمات‌رسانی شد

12 شبانه‌روز به زائران اربعین خدمات‌رسانی شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در جریان برگزاری آیین اربعین حسینی (ع) نیروهای این شرکت به مدت 12 شبانه‌روز به زائران عتبات عالیات خدمت‌رسانی کردند.

محمدرضا بختیاری با اشاره به تاکید وزارت نیرو مبنی بر ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی (ع) اظهار داشت:‌ موضوع تأمین آب برای زائران اربعین در شهرهای نجف، کربلا و سامرا و هم چنین پایانه‌های مرزی به این شرکت واگذار شده بود.

 او در تشریح این اقدامات ادامه داد: این شرکت در چند نقطه شامل سه پایانه مرزی و شهرهای نجف، کربلا و سامرا خدمات خود را ارائه می‌داد که از عمده‌ترین آن‌ها می‌توان به راه‌اندازی حمام و سرویس بهداشتی، استقرار تانکرهای آب‌رسانی، فعال‌سازی ایستگاه‌های پایش کیفی آب و احداث انشعاب آب برای موکب‌ها و توزیع آب آشامیدنی با تانکر اشاره کرد.

بختیاری با بیان این‌که این اقدامات با مشارکت 100 تن از نیروهای متخصص این شرکت و با هدف تامین آب و حفظ بهداشت زائران عتبات عالیات به انجام رسید افزود: 960 دوش حمام برای استفاده زائران راه‌اندازی شد، به این ترتیب که 50 دوش در پنج نقطه شهر کربلا، 150 دوش در پایانه‌های مرزی، 230 دوش در شهر نجف و 50 دوش در سامرا برپا شد و 12 دستگاه بویلر برای این تعداد حمام در نظر گرفته شده بود.

 
اربعنی 2 1
اربعین 1

او اضافه کرد: در هر یک از پایانه های مرزی، یک ایستگاه پایش کیفی آب نیز مستقر بود و 17 دستگاه تانکر آب‌رسانی در پایانه‌های مرزی و سه دستگاه نیز در شهرهای عراق بخشی از تامین آب مورد نیاز را بر عهده داشتند.

مدیرعامل آبفای استان تهران خاطرنشان کرد: در شهر نجف علاوه بر استقرار حمام و تامین آب موکب‌ها، دستگاه‌های بسته‌بندی آب آشامیدنی نیز مستقر بود.

به گفته بختیاری در سال گذشته یک دستگاه بسته‌بندی آب آشامیدنی نیز در شهر سامرا راه اندازی شده بود که امسال نیز از طریق آن به زائران این شهر خدمات آب‌رسانی ارائه می‌شد.

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۰۶۲

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید.