اخبار

بختیاری در بازدید از آبفای منطقه 3:

مدیران عامل از مشغول‌شدن به کارهای اجرایی بپرهیزند و شرکت‌داری کنند

مدیران عامل از مشغول‌شدن به کارهای اجرایی بپرهیزند و شرکت‌داری کنند
مدیرعامل آبفای استان تهران در بازدید از شرکت آبفای منطقه 3 تهران گفت: مدیران عامل شرکت‌های آبفای استان تهران از مشغول‌شدن به کارهای اجرایی پرهیز کنند.

محمدرضا بختیاری با اشاره به تعدد بیش از حد کارکنان در مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان تهران افزود: در طول سال‌های متمادی تفکر و رویه در جلب و جذب نیرو بدون درنظرگرفتن نیاز واقعی شرکت‌ها به گونه‌ای بوده است که فکر می‌کردیم ما قیم و مسئول کاریابی مردم هستیم، در حالی که وظیفه ما ریل‌گذاری مسیر توسعه و خدمت‌رسانی به مردم است.
او ضمن مقایسه وضعیت اشتغال و شرایط اجتماعی دو کشور ونزوئلا به عنوان یکی از کشورهای دچار مشکلات متعدد اقتصادی و آلمان به عنوان یکی از قطب‌های توسعه جهان گفت: اصلا قابل پذیرش نیست در شرکت دولتی که از محل بیت‌المال اداره می‌شود، عده‌ای نسبت به انجام وظایف‌شان بی‌اعتنا باشند.
بختیاری با تاکید بر عدم صدور مجوز برای جذب مجدد نیروی انسانی و برخورد جدی با مدیران خاطی گفت: زمانی که می‌گوییم باید از هزینه‌های بی‌رویه و تشریفاتی پرهیز و صرفه‌جویی شود، منظور این نیست که در شرایط فشار اقتصادی کنونی از اضافه کار و مزایای کارکنان به صورت ریالی کسر شود، البته در مواقعی که همکاری از انجام وظایف و تکالیف اداری سرباز می‌زند و راهنمایی و گذشت برای تغییر رفتارش کارساز نیست با کسر مزایا با آن‌ برخورد می‌شود و بالعکس باید با تشویق کارکنان ساعی رغبت، انگیزه ورحیه تلاش و همت را در شرکت بسط و ترویج دهیم.
بختیاری با بیان این که استقلال، آزادمردی و آزادگی تاوان دارد افزود: اگر بخواهیم در دنیا حرف جدید بزنیم باید بر تحمل و تلاش‌مان بیفزاییم.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۰۴
روابط‌عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۵۱۴

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیک خود را وارد کنید.