اخبار

قدردانی مدیرعامل شرکت از افتخارآفرینان جشنواره بین‌المللی نوآوری و اختراعات کره جنوبی

قدردانی مدیرعامل شرکت از افتخارآفرینان جشنواره بین‌المللی نوآوری و اختراعات کره جنوبی
محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت از نمایندگان آبفای استان تهران در جشنواره بین‌المللی نوآوری و اختراعات در کشور کره جنوبی تجلیل و قدردانی کرد.

او در این نشست گفت: در زمان حضور در آب منطقه‌ای تهران همواره به مجهزبودن آزمایشگاه آبفای استان تهران اذعان داشتم، اما امروز معتقدم که علاوه  بر تجهیزات غنی، نیروهای بسیار غنی‌ای نیز دارد و جای خوش‌وقتی است که چنین مجموعه‌ای با پتانسل بالا در مجموعه وزارت نیرو داریم.

بختیاری با بیان این‌که بحث کنترل کیفیت امری بسیار مهم به ویژه در حوزه آب است اظهار داشت: افتخاراتی را که همکاران ما کسب کردند، جای سربلندی برای من و مجموعه آب و فاضلاب استان تهران دارد.

او خاطرنشان کرد: تحقیقات، زمانی می‌تواند در کشور به منصه ظهور برسد که جای خود را باز کند و اثرات مثبت خود را در صنعت بگذارد و امیدواریم در آب و فاضلاب استان تهران و کشور نیز صنعت و تحقیقات به هم پیوسته شوند تا بتوانیم از ثمره دانش همکاران خود بهره‌مند شویم و بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

در ابتدای این نشست، عبدالحمید توکلی بینا معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت با تشریح ساختار بخش پایش و کنترل کیفیت آب و فاضلاب در حوزه ستادی و شرکت‌های زیرمجموعه گفت: خوش‌بختانه در این حوزه ضمن دارابودن زیرساخت‌ها و تجهیزات روز دنیا از نیروی انسانی متخصص و کارامدی نیز برخورداریم که علاوه بر انجام وظایف و ماموریت‌های درون‌ساختاری در صورت ضرورت، موارد مربوط به بیرون از ساختار را نیز در این بخش بر عهده می‌گیرند و انجام می‌دهند.

در بخش دیگری از این نشست مهتاب باغبان مدیر دفتر کنترل کیفیت آب و فاضلاب به تشریح این جشنواره و طرح‌ها و ابداعات ارائه‌شده پرداخت.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸۴۸

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.