English
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ تیر ۱۳۹۴
 
سه شنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۳:۲۳

اخبار

انتصاب جدید در شرکت آب و فاضلاب استان تهران

طی حکمی از سوی اصغر قربانی ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ، داودطارمی به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاظلاب استان تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان تهران در مراسم معارفه معاون جدید مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان تهران ، قربانی ضمن تاکید بر انجام تغییرات به صورت مطالعه شده و در جهت پاسخ به نیازها و مطالبات کارکنان مجموعه اظهار امیدواری کرد تغییر صورت گرفته در جهت ایجاد نشاط و انگیزه در کارکنان موثر باشد. قربانی با یادآوری این نکته که انجام تغییرات بر اساس فرایند نظرات جمعی و سایر مدیران مجموعه بوده و از درون سازمان و به خاطر استفاده بهتر از ظرفیت مدیران صورت می گیرد، از خدمات منصور نهضتی در طول تصدی پست معاونت مالی و پشتیبانی تشکر وقدردانی کرد.
وی همچنین با تاکید بر استفاده از تجارب نهضتی و مشاوره مفید ایشان بر توانایی های داود طارمی معاون جدید مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان تهران تاکید و اظهار امیدواری کرد وی بتواند با توجه به توانایی های خود و استفاده از نظرات مدیران مجرب و با سابقه مجموعه، هر چه بیشتر در پیشبرد اهداف شرکت و کسب رضایت کارکنان و مشترکان موفق باشد.
در این مراسم همچنین داود طارمی معاون جدید مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان تهران، تشکیل اطاق فکر، استفاده از تجربه همکاران، تامین نیازهای همکاران، تثبیت وضعیت کارکنان شرکتهای پیمانکاری و تامین نیروی انسانی، توجه به امور بازنشتگان، یکسان سازی رویه های مورد عمل در ستاد و شرکتهای زیرمجموعه و نظارت بر لایه های مختلف در بخشهای گوناگون معاونتهای مالی وپشتیبانی در شرکتهای اقماری را از مهمترین محورهای کاری خود برشمرد.
منصور نهضتی معاون پیشین مالی و پشتیبانی شرکت نیز ضمن قدردانی از همکاری مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان تهران در طول تصدی این پست برای همکاران آرزوی موفقیت کرد.
وی همچنین طی حکمی جداگانه از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران به عنوان مشاور حقوقی مدیرعامل آبفا شد.

روابط عمومی آبفای استان تهران
۱۱ مهر ۱۳۸۸ ۱۲:۵۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب استان تهران می‌باشد.