English
تاریخ بروزرسانی : ۱۵ تیر ۱۳۹۴
 
دوشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۷:۵۹

اخبار

جشن آب و شکوفه ها دراولین روز بازگشائی مدارس

جشن آب و شکوفه ها دراولین روز بازگشائی مدارس
جشن آب و شکوفه ها به مناسبت اولین روز باز گشائی مدارس در سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان کلاس اولی با حضور مروجان آبفای منطقه 6 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان تهران و به نقل از روابط عمومی آبفای منطقه 6 ، در این برنامه ها که در سالن ولیعصر فرهنگسرای ولا و مدارس امام رضا ، میلاد وخردمند درمناطق 15 و20 شهرداری برگزار شد در حضور 2500 نفر از کودکان ، مربیان واولیای آنها ، راهکارهای مصرف صحیح آب توسط مروجان آموزش داده شد و در راستای نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه آب کودکان قبل از یادگیری الفبای فارسی با مقوله آب ، الفبای آبادانی آشنا شده و قول دادند هرگز شیر آب مدرسه خود را بیهوده باز نگذاشته و آب را هدر ندهند تا شیرینی خاطره یاد گیری جمله( بابا آب داد )در کلاس درسشان جاودانه شود.
همچنین دانش آموزان با دریافت کارت حامیان آب وپیوستن به این گروه و آگاهی کامل از شرح وظایفشان به عنوان حامیان کوچک آب در مدرسه و خانه ، خواهان حفظ این مایه حیاتی توسط همکلاسی ها و والدینشان شدند.
گفتنی است این جشن شامل برنامه های متنوعی از قبیل اجرای موسیقی ، نمایش عروسکی قطره ، برنامه های آموزشی ، برگزاری مسابقه و توزیع جوایز بوده است.


روابط عمومی آبفای استان تهران
۷ مهر ۱۳۸۸ ۱۱:۰۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب استان تهران می‌باشد.